Download | Programy

x1950pro ASUS, MSI alebo SAPPHIRE ?

Grafické karty ATI, nVidia, Matrox, Intel, VIA ... a jejich přetaktování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Fipo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 23, 2007 19:11

x1950pro ASUS, MSI alebo SAPPHIRE ?

Příspěvek od Fipo »

HI! rozhodol som sa pre x1950pro ale neviem odkoho ASUS, MSI ci SAPPHIRE ? alebo je to jedno? lebo ceny su rozne...dik :)
http://www.czechcomputer.cz/product_com ... tno3=41024
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: x1950pro ASUS, MSI alebo SAPPHIRE ?

Příspěvek od Jackal »

Fipo píše:HI! rozhodol som sa pre x1950pro ale neviem odkoho ASUS, MSI ci SAPPHIRE ? alebo je to jedno? lebo ceny su rozne...dik :)
http://www.czechcomputer.cz/product_com ... tno3=41024
Já doporučím Asus, protože je to prostě Asus a také proto, že jsem závilsej na firmě Asus. :oops: :D
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Re: x1950pro ASUS, MSI alebo SAPPHIRE ?

Příspěvek od oyza »

Jackal píše:
Fipo píše:HI! rozhodol som sa pre x1950pro ale neviem odkoho ASUS, MSI ci SAPPHIRE ? alebo je to jedno? lebo ceny su rozne...dik :)
http://www.czechcomputer.cz/product_com ... tno3=41024
Já doporučím Asus, protože je to prostě Asus a také proto, že jsem závilsej na firmě Asus. :oops: :D
nevim jak 1950 ale jinak sem taky pro asus. sapphire dela priserny vetraky, asus dava solidni a dava zajmavy doplnujici programky...

msi? nevim. nemam je rad :)
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Fipo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 23, 2007 19:11

Příspěvek od Fipo »

Já doporučím Asus, protože je to prostě Asus a také proto, že jsem závilsej na firmě Asus. :oops: :D
Dobry dovod :D berem asus, aj ked ten velky biely skaredy chladic mi nebude ladit z ostatnym vnutrom, musim si kupit aj niake cervene fixky :) [/quote]
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Fipo píše:
Já doporučím Asus, protože je to prostě Asus a také proto, že jsem závilsej na firmě Asus. :oops: :D
Dobry dovod :D berem asus, aj ked ten velky biely skaredy chladic mi nebude ladit z ostatnym vnutrom, musim si kupit aj niake cervene fixky :)
[/quote]

Dobrá volba !! :D
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

Já jsem pro Gigabyte se skvělým chladičem Zalman který prostě žeru :)

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=41754
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

xmickey píše:Já jsem pro Gigabyte se skvělým chladičem Zalman který prostě žeru :)

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=41754
ty porad taky s tou svoji Mayou :)
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
Tommy.86
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 308
Registrován: sob led 06, 2007 00:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy.86 »

ja se taky rozhoduji mezi Asus a Sapphire a videl jsem na netu plno clanku, kde si lidi stezuji na Sapphire, ze pri prekroceni teploty 75° se jim restartuje komp.. co si o tom myslite? :x

jinak libi se mi Sapphire ale vzhled neni vsechno :oops:
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

oyza píše:
xmickey píše:....
ty porad taky s tou svoji Mayou :)
Máš něco proti ? Je na tom něco špatného že mám rád tiché a kvalitně chlazené komponenty ? :)
Uživatelský avatar
Albert
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned pro 31, 2006 16:17
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Albert »

Těžko říct nakolik se tomu dá věřit a nakolik je to reklamní trik, ale v jednom z posledních Levelů byla reklama na Asusku a psali tam, že díky chladiči s heatpipe dosahuje karta až od 10c nižší teplotu než ostatní modely. Tak trochu náhodou mam Asus i já a zatím jsem spokojený, jen upozorním na jednu věc, že ta heatpipe přečuhuje přes okraj karty a asi by u některých casů, které mají doury na boku ve výšce grafárny, nešel (pokud by to někdo chtěl) namontovat boční ventilátor, protože heatpipe je dost blízko stěny casu.
C2D E6550@2,8Ghz, ASUS P5K-E, ZOTAC 8800GTS 512MB, 4x1024MB A-Data 800MHz, WD 500GB, Seagate 500GB, Corsair 520W, Windows Vista 64bit, Acer AL2723W - 27" -SPVA
Aladin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: úte led 16, 2007 12:09
Bydliště: Loket či Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aladin »

Mám Sapphire Ultimate a nemůžu si stěžovat. Tiché a studené :o)
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

xmickey píše:
oyza píše:
xmickey píše:....
ty porad taky s tou svoji Mayou :)
Máš něco proti ? Je na tom něco špatného že mám rád tiché a kvalitně chlazené komponenty ? :)
vubec nic. koukal sem na GB Mayi a uz mam favorita pro dalsi kartu. 1950 prave Mayu, protoze mam taky rad tiche a kvalitni chlazeni a krom modelu od ASUSE kde ovsem mi neprijde tak kvalitni chlazeni jako prave na Maye, se mi snad az na HIS - ale ta je drazsi, nelibi zadna. Predpokladam, ze na 1950 uz asi neudela nikdo tak dobrej pasiv aby to slo...

to albert....
naprosto souhlasim. mam primo heatpipe pouze pasiv viz podpis a maximalni teplota dle mereni je pri max zatezi pri OC jakej je uveden 55°C...
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Odpovědět